انهدام باند سارقان مسلح در ایرانشهر


جانشین انتظامی ایرانشهر از دستگیری و انهدام باند سارقان مسلح و اعتراف به ۱۱ فقره سرقت توسط آنها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر ، سرهنگ حسن کیخا  اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه ای، روز گذشته ماموران پلیس آگاهی ایرانشهر پس از مدت‌ها کار تحقیقاتی و پلیسی، موفق به دستگیری 2 نفر از سارقان مسلح شهرستان شدند.

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر پس از شناسایی سارقان، به تعقیب خودرو آنها پرداخته و در یک عملیات غافلگیرانه، ضمن توقیف خودرو سارقان، این2 سارق را که یک قبضه کلت جنگی، 6 عدد فشنگ و قصد انجام سرقت مجدد در سطح شهر را داشتند دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده به 11 فقره سرقت به عنف در ایرانشهر و بخش های اطراف این شهرستان اعتراف کرده اند بیان داشت: سارقان در بازجویی های انجام شده به سرقت گوشی تلفن همراه، خودرو، طلا و زیورآلات اعتراف کردند که در این رابطه پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر خاطرنشان کرد: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچکس نمی‌دهند.