استقرار نیروهای پلیس در616 نقطه شهر تهران


رییس پلیس تهران بزرگ از استقرار نیروهای پلیس در ۶۱۶ نقطه شهر تهران خبر داد.

سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی پلیس بزرگ تهران در مرکز فرماندهی و کنترل پلیس تهران با اشاره به حضور نمایندگان سازمان‌های امنیتی، نظامی ، انتظامی  و امدادی در این مرکز گفت: نمایندگان این سازمان ها لحظه به لحظه نقاط مختلف شهر تهران را به بررسی می کنند و پس از رصد به وسیله دوربین ها نمایندگان تام الاختیار سازمان ها در این مرکز دستورات لازم به نیروها  را ابلاغ می کنند.

وی ادامه داد: درحقیقت هماهنگی کامل میان نیروهای امنیتی، پلیس، سپاه ، بسیج و امدادی وجود دارد تا بتوانیم چهارشنبه آخر سال را مدیریت کنیم.

سردار رحیمی با بیان اینکه از صبح تا به حال سه حادثه مهم رخ داده است ادامه داد: در ساعت ۲۰/۴ دقیقه صبح آتش سوزی در یک ساختمان رخ داده و سه نفر شامل دو آتش نشان و یکی از ساکنین مجروح شدند.حادثه دوم مربوط به انفجار ساختمانی در پیکان شهر می شود که ساعت ۱۶ به علت انفجار مواد محترقه صورت گرفته و مرد ۴۰ ساله از جانب دست و صورت مجروح شده است موضوع سوم نیز اقدام پیش دستانه پلیس برای دستگیری و کشف ۱۰۰ عدد کوکتل مولتف می شود نیروهای پلیس به علت شنیدن صدای مهیب وارد منزلی در میدان رازی خیابان رباط کریم شده و ۱۰۰ کوکتل مولتف آماده انتقال را کشف می کند خوشبختانه همه چیز تحت کنترل است.

رییس پلیس تهران بزرگ با اشاره به استقرار نیروها در سطح تهران افزود: نیروهای پلیس در ۶۱۶ نقطه شهر تهران از جمله میدان های مهم، محورها و ورودی و خروجی متروها مستقر شدند واین نقاط براساس حوادثی که در گذشته رخ داده انتخاب شده و نیروهای لازم نیز در اماکن مورد نیاز دپو شده اند.

سردار رحیمی با بیان اینکه آتش نشانی، اوژانس و هلال احمر در آمادگی کامل هستند، در رابطه با وضعیت ترافیکی گفت: شرایط نسبت به روزهای قبل به مراتب بهتر است و احتمالا علت آن به دلیل توصیه هایی است  که در این رابطه از سوی به مردم ارایه شده است.