ارتش، سپاه و نیروی انتظامی کتاب برترمه های ویژه دارند


یازدهمین جشن‌های بین‌المللی زیر سایه خورشید در کرمانشاه برگزار می‌شود و ارتش با همکاری نهادهای فرهنگی، مذهبی و دینی کرمانشاه میزبان خادمان امام رضا(ع) می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر؛ سید امیر جوادی مسئول برگزاری مراسمات زیر سایه خورشید در کرمانشاه در نشست خبری که به مناسبت حضور مبارک خدوم امام رضا(ع) در سالن جلسات حوزه هنری کرمانشاه تشکیل شد، اظهارداشت: در 70 نقطه شهر کرمانشاه و 300 نقطه در استان کرمانشاه با همکاری نهادهای فرهنگی، مذهبی و دینی یازدهمین جشن‌های مردمی بین‌المللی زیر سایه خورشید برگزار می‌شود.

photo_۲۰۱۸-۰۷-۱۲_۲۰-۵۱-۴۰

او افزود: پارسال در ارگان‌ها و نهادهای مختلف که خادمین امام رضا(ع) در استان کرمانشاه حضور داشتند، استقبال خوبی در بین اقشار مردم شیعه و سنی داشتیم، امسال هم از 26 تیر  لغایت پنجم مرداد کتاب برترمه‌های ادارات و سازمان‌ها را در شیفت صبح  کتاب برترمه‌ریزی کرده‌ایم.

مسئول برگزاری مراسمات زیر سایه خورشید کرمانشاه گفت: امسال ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در این ایام کتاب برترمه‌های ویژه برگزار می‌کنند و بیمارستان امام رضا(ع)، بیمارستان شهدا و بیمارستان بیستون را در کرمانشاه امسال محوردر کتاب برترمه‌های زیر سایه خورشید قرار داده‌ایم.

جوادی  به جلوه خاص حضور خادمان امام رضا در سنوات گذشته در اداره زندان‌ها اشاره کرد و گفت:  از دیگر سر فصل‌های مهم ما حضور در اداره زندان‌ها می‌باشد و در بعد کتاب برترمه‌های ماندگار، چهره‌های رضوی بین شیعه و سنی انتخاب شده اند و در این ایام از آنان تجلیل می‌شود.

او افزود:  بالغ بر 10 هزار تن در سنوات گذشته به عشق پرچم آقا امام رضا(ع) در مساجد کرمانشاه پای کار آمدند و امسال نیز  بر این اساس اولویت را به مساجد در اطراف شهر کرمانشاه داده‌ایم.