اراک نایب قهرمان مسابقات تنیس روی میز دانشجویان منطقه چهار کشور شد


مسابقات تنیس‌ روی میز دانشجویان پسر دانشگاه‌های منطقه چهار کشور که به مدت سه روز در تفرش جریان داشت، با قهرمانی تیم دانشگاه پیام نور همدان به کار خود پایان داد.

به گزارش کتاب برتر از اراک ، در این دوره از رقابت ها که از دوم اسفندماه جاری در مجموعه ورزشی شهید شهریاری دانشگاه تفرش آغاز شده بود، 20 ورزشکار در قالب چهار تیم از 20 از دانشگاه های اراک، بوعلی سینا همدان، تفرش و پیام نور همدان حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها به ترتیب دانشگاه های پیام نور همدان، دانشگاه اراک و دانشگاه بوعلی سینا همدان به ترتیب عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش انفرادی این مسابقات نیز محمدرضا عتاب از دانشگاه اراک و مهدی نوروزی از دانشگاه بوعلی سینا همدان به ترتیب عنوان های اول و دوم را به خود اختصاص دادند و دانیال عباسی از دانشگاه تفرش و صادق قربان حسینی از دانشگاه بوعلی سینا همدان به صورت مشترک برسکوی سوم ایستادند.

در بخش بازی های دوبل دانشگاهی نیز، مهدی نوروزی و صادق قربان حسینی از دانشگاه بوعلی سینا همدان عنوان نخست را بدست آوردند.

تیم دانشگاه پیام نور همدان به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات به المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های کشور که تابستان 97 به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود، راه یافت.