احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرقدس یکی از بهترین پروژه های آبفای غرب استان بود


ابراهیم یزدیان گفت، احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرقدس یکی از بهترین پروژه های آبفای غرب استان است که در حال حاضر مدول یک آن فعال است و برای احداث مدول دوم به دنبال کسب اعتبار هستیم.

به گزارش، خبرگزاری کتاب برتر تهران، ابراهیم یزدیان در اولین نشست بررسی مسایل، چالش ها، فرصت‌ها، تهدیدها و ارائه راهکارهای عملیاتی در حوزه حمل و نقل، محیط زیست و آب که به میزبانی شورای اسلامی شهرستان قدس برگزار شد، گفت: یکی از پرچالش ترین حوزه های خدماتی، حوزه آب و فاضلاب است که ما منشوری برای ارائه بهترین خدمات تنظیم کردیم که در مسیر آن گام برداریم.

وی افزود: احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرقدس یکی از بهترین پروژه های آبفای غرب استان است که در حال حاضر مدول یک آن فعال است و برای احداث مدول دوم به دنبال دریافت وام از بانک زیرساخت آسیایی بودیم که به دلیل مشکلات اقتصادی پیش آمده فعلا منتفی است و به دنبال کسب اعتبار از راه های دیگر هستیم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 147 هزار نفر از شهروندان قدس از خدمات فاضلاب برخوردار هستند و 10پیمانکار نیز به صورت مداوم در حوزه فاضلاب در قدس فعال هستند.

وی در خصوص قطعی آب برخی مناطق قدس در هفته گذشته گفت: این مشکل مربوط به قطعی برق مناطق است که با خرید ژنراتور تلاش کردیم این مشکل را برطرف نماییم.

یزدیان عنوان کرد: در راستای همکاری و همراهی با مسوولان شهری، مدیر آبفا شهرستان قدس عملکرد سه ماهه اول سال خود را با سند های مالی در صحن علنی شورا ارائه دهد.