اتمام پروژه های عمرانی منوط به تامین بودجه است


دکتر میرزمانی، اتمام پروژه های عمرانی را منوط به تامین بودجه دانست و عنوان کرد: اصلی ترین هدف ما اتمام پروژه ها در زمان معین است اما تامین یا عدم تامین بودجه در این راه نقش بسزایی دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب برتر تهران، دکتر میرزمانی شهردار رباط کریم در گفتگو، با خبرنگار کتاب برتر گفت، در یکسال گذشته با تمام مشکلات که نداشتن زمین، بدهی بالا سنوات قبل شهرداری و نداشتن اعتبار جزء مهمترین موانع پیش رو مدیریت شهری رباط کریم بود اما توانستیم کارهای ارزشمند و قابل توجه ای را انجام دهیم.

شهردار رباط کریم مهمترین اولویت‌ اجرای پروژه های عمرانی سال 1397 را تکمیل پروژه های عمرانی مجموعه ورزشی آلارد، احداث زمین چمن،سرای محله در نقاط کم برخوردار و آسفالت کلیه معابر شهر دانست و بیان داشت: تلاش می کنیم تا حد امکان و قبل از آغاز فصل زمستان و برودت هوا کار عمرانی پروژه ها با قوت ادامه داشته باشد.

اوادامه داد، هر چند پروژه هایی مانند آسفالت ریزی و بهسازی معابر اصلی و فرعی شهر در سال گذشته نیز تا حد امکان انجام شده ، اما کتاب برترمه ریزی کرده ایم تا این پروژه نیز طبق جدول زمانبندی تا آخر سال به اتمام برسد.

میرزمانی، اتمام پروژه های عمرانی را منوط به تامین بودجه دانست و عنوان کرد: اصلی ترین هدف ما اتمام پروژه ها در زمان معین است اما تامین یا عدم تامین بودجه در این راه نقش بسزایی دارد.

شهردار رباط کریم در خاتمه تاکید کرد:نگاه من به بحث مدیریت شهری انجام صحیح و درست کارها است که نهایت در خدمت صادقانه به مردم خلاصه می شود و توصیه ام این است که افرادی که سعی در فضا سازی و القاء روح ناامید با توجه به شرایط اقتصادی کشور دارند،دست از کارهای خود بردارند و با وحدت و همدلی سعی در یاری مدیریت شهری داشته باشند چرا که شهرداری رباط کریم بدون توجه به حاشیه سازان و فضا سازی منفی از سوی برخی رسانه ها و افراد به کار خود با قدرت ادامه خواهد داد.