آخرین مهلت ثبت‌نام كتابفروشی‌ها در طرح تابستانه كتاب


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

 

تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹

 

 

کتابفروشان سراسر کشور می‌توانند تا پایان امروز (۲۷ مردادماه) برای ثبت نام در طرح تابستانه کتاب ۹۷ اقدام کنند.

آخرین مهلت ثبت‌نام كتابفروشی‌ها در طرح تابستانه كتاب

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران‌(کتاب برتر) كتابفروشانی كه تاكنون در طرح تابستانه كتاب ۹۷ ثبت‌نام نكرده‌اند می‌توانند تا پایان امروز (۲۷ مردادماه) با مراجعه به سایت خانه كتاب به نشانی(ketab.ir) نسبت به مشاركت در طرح « تابستانه كتاب» اقدام كنند.

نهمین دوره طرح های حمایتی از كتابفروشی‌ها با عنوان (تابستانه كتاب۹۷) از سه شنبه ۳۰ مردادماه در كتابفروشی های عضو طرح در سراسر كشور آغاز و در تهران به مدت ۷ روز و در سایر شهرها و شهرستان ها به مدت ۱۰ روز كتاب های تالیفی با یارانه ۲۵درصد و كتاب های ترجمه با یارانه ۱۵درصد عرضه می‌شود‌.

حداكثر یارانه اختصاصی به هر كتابفروشی، میزان و درصد مشاركت كتابفروشی‌ها در تخصیص یارانه براساس اعتبار كلی طرح تعیین و قبل از شروع طرح اعلام خواهد شد.
در این طرح سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداكثر یک میلیون ریال (صدهزار تومان)است و مدت زمان تسویه حساب طرح  با كتابفروشی ها، حداقل ۶ ماه خواهد بود.

كتابفروشی‌های عضو طرح عیدانه كتاب ۱۳۹۷، برای تایید شركت در طرح تابستانه نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و كافی است با مراجعه به پنل كاربری خود شرایط شركت در طرح را تایید و اطلاعات خود را كنترل و ویرایش كنند.
 
با توجه به محدود بودن بودجه طرح تابستانه كتاب، سقف یارانه پس از تعیین و اختصاص افزایش نخواهد یافت. بنابراین كتابفروشانی كه تمایل دارند پس از پایان اعتبار به صورت مشاركتی و با پرداخت ۵۰ درصد یارانه، فروش را ادامه دهند، آمادگی خود را اعلام كنند.