آثار اهدایی 35 ناشر کودک به نهاد کتابخانه‌ها تحویل شد


برای دریافت جدیدترین خبرها در زمینه کتاب و ناشران تلگرام کتاب برتر را دنبال کنید.
برترین سایت کتاب درایران

 

در قالب «طرح اهدای 110هزار جلد کتاب»:

 

تاریخ انتشار : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲

 

 

کتاب‌های اهدایی 35 ناشر عضو انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و پخش گسترش در قالب «طرح اهدای 110هزار جلد کتاب» به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تحویل شد.

آثار اهدایی 35 ناشر کودک به نهاد کتابخانه‌ها تحویل شد

 

به محقق خبرگزاری کتاب ایران (کتاب برتر) به نقل از روابط عمومی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک، کتاب‌های اهدایی 35 ناشر عضو انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان و پخش گسترش امروز 5 اسفندماه 1396 در قالب «طرح اهدای 110هزار جلد کتاب» به نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور تحویل می‌شوند.

نهاد کتابخانه‌ها این کتاب‌ها را همانند 3 سال قبل در کتابخانه‌های روستایی و مناطق کم برخوردار توزیع خواهند کرد.

منصور جام شیر رئیس کارگروه هفته کتاب انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان اعلام کرد: یکی از برنامه‌های مهم انجمن که از سال 1393کلید خورد، طرح اهدای 110 هزار جلد کتاب به نیت نام نامی امیرالمومنین حضرت علی (ع) به مناطق روستایی کم برخوردار کشور است. در قالب این طرح، هر ساله بیش از 110 هزار جلد کتاب از سوی ناشران عضو انجمن اهدا شده به گونه ای که ظرف 4 سال اخیر در مجموع بیش از 550 هزار جلد کتاب و به بهای بیش از 18 میلیارد ریال کتاب اهدا شده است.

شایان ذکر است مشارکت انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان ـ که قدیمی ترین سازمان مردم نهاد در حوزه کتاب و نشر با سابقه 28 ساله محسوب می‌شود- هماره اقدامات خیرخواهانه را در صدر فعالیت‌های خود قرار داده است که اعضای آن به کتاب علاقه‌مند و در حد امکانات خود در آن مشارکت می‌کنند.